Beszámoló az adózók 1%-os felajánlásának felhasználásáról

Közlemény az adózó rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg felhasználásáról

Alapítványunk 1995-ben jött létre, s az alapító okiratban foglalt céljaink megvalósítása érdekében jelenleg az alábbi szolgáltatásokat működtetjük:

1, Nyáron 35, télen 50 férőhelyes Női Éjjeli Menedékhely

2, 40 férőhelyes Családok Átmeneti Otthona

3, Fiatalokkal kapcsolatos szociális munka program

Tevékenységünkről bővebb információkat a www.resalapitvany.hu, a 258-58-95-ös telefonszámon, valamint a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címen kaphat.

Az adózók 1%-os felajánlásából 2010-ben 156 727 forint került folyósításra.  Ezt az összeget az alapítványunk által fenntartott intézményekben élőknek nyújtott szolgáltatások biztosításához használtuk fel az alábbiak szerint:

1, A nyáron 35, télen 50 férőhelyes Női Éjjeli Menedékhely szolgáltatásait igénybe vevő hajléktalan nők ellátása

2, A 40 férőhelyes Családok Átmeneti Otthonában élő, krízishelyzetbe jutott családok ellátása

Köszönjük, hogy tevékenységünket támogatásra méltónak tartották!

A "RÉS" Szociális és Kulturális Alapítvány Kuratóriuma